Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Operator Maszyn Przędzalniczych

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn przędzalniczych

TOMTEXTOMTEX
Tomaszów Mazowiecki

Operator maszyn przędzalniczych - Prządka Zakres obowiązków: produkcja przędzy założenie i przykręcenie niedoprzędu ciągłe kontrolowanie odpowiedniej grubości produkowanej przędzy usuwanie zrywów wymiana wałków zdejmowanie obciągów z przędzy Mile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowi...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN PRZĘDZALNICZYCH

Łódź

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn przędzalniczych - dostarczanie komponentów produkcyjnych - ustawianie maszyn - umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Zdolności manualne...

04.04.202404.04.2024

Praca w Holandii przy produkcji lin cumowniczych i holowniczych

EENA.PLEENA.PL
Opole

Praca w Belgii u jednego z naszych klientów w miejscowości Hamme. Firmaspecjalizuje się w produkcji lin cumowniczych, holowniczych do zastosowań morskich i przemysłowych, dostarczając precyzyjne i wysokiej jakości rozwiązania dla największych koncernów naftowych i gazowych na świecie. Zakłady produk...

21.03.202421.03.2024